Kondenzační stacionární kotle

Elidens C 140

Kondenzační stacionární kotle pro vytápění velkých výkonů vybavené pro řízení v kaskádě i vstupem pro nadřazenou regulaci. Rozsah jmenovitého tepelného výkonu 43 - 115 kW.

Prohlédnout

Elidens C 140... SH

Kondenzační stacionární kotle pro vytápění velkých výkonů vybavené pro řízení v kaskádě i vstupem pro nadřazenou regulaci. Vestavěný kotlový okruh s čerpadlem a termohydraulickým oddělovačem THR. Rozsah jmenovitého tepelného výkonu 43 - 115 kW.

Prohlédnout

Elidens C 140... EP

Kondenzační stacionární kotle pro vytápění velkých výkonů vybavené pro řízení v kaskádě i vstupem pro nadřazenou regulaci. Vestavěný oddělovací tepelný výměník, vhodné pro starší otopné soustavy s obtížnou úpravou kvality oběhové vody. Rozsah jmenovitého tepelného výkonu 43 - 115 kW.

Prohlédnout

C 230-... ECO

Kondenzační stacionární kotle pro vytápění velkých výkonů vybavené pro řízení v kaskádě i vstupem pro nadřazenou regulaci. Velmi kompaktní s minimálními nároky na podlahovou plochu. Rozsah jmenovitého tepelného výkonu 85 - 217 kW.

Prohlédnout

C 340-… ECO

Kondenzační stacionární kotle pro vytápění velkých výkonů vybavené pro řízení v kaskádě i vstupem pro nadřazenou regulaci. Rozsah jmenovitého tepelného výkonu 280 - 650 kW.

Prohlédnout

C 640-… ECO

Dvoukotlové centrály kondenzačních stacionárních kotlů pro vytápění velkých výkonů vybavené pro řízení v kaskádě i vstupem pro nadřazenou regulaci. Rozsah jmenovitého tepelného výkonu 560 - 1300 kW.

Prohlédnout