home  Home  >  De Dietrich  >  Skupina De Dietrich Thermique
Logo De Dietrich

Skupina De Dietrich Thermique

De Dietrich, lídr na trhu s kondenzačními technologiemi, nabízí již více než 10 let pod značkou udržitelného komfortu® inovativní systémy vytápění, které umožňují úsporu energie a zároveň chrání životní prostředí.
 
 
Výrobce tepelné techniky De Dietrich nabízí tepelné systémy, které v rámci řešení na míru kombinují kondenzaci oleje nebo plynu, biomasu, solární energii a tepelná čerpadla. 

V červenci 2004 se společnost De Dietrich Thermique spojila s firmou Remeha a vytvořily významnou skupinu, jejímž cílem je být předním evropským výrobcem tepelné techniky.

V roce 2008 skupina De Dietrich Remeha aktivně pokračovala ve svém rozvoji v oblasti obnovitelných energií a především v rozvoji tepelných čerpadel. V souladu s tímto plánem společnost získala skupinu DFM - výrobce tepelných čerpadel, který je znám též pod značnou SOFATH.

Na konci roku 2009 skupina De Dietrich Remeha získala společnost Baxi a vytvořila tak skupinu BDR Thermea, nového lídra v oblasti inovativních řešení a služeb spojených s vytápěním a přípravou TV. 
  
BDR Thermea : know-how známé ve více než 50 zemích.


De Dietrich je součástí skupiny BDR Thermea
www.bdrthermea.com